58 523 98 86 biuro@delta.pomorze.pl

Profesjonalne technologie uzdatniania wody

Uzdatnianiem wody zajmujemy się od 1997 roku. Służymy pomocą w dziedzinie profesjonalnych technologii jej uzdatniania. Naszym priorytetem jest czysta i zdrowa woda w Państwa domu i miejscu pracy. Indywidualne podejście do każdej sytuacji, w jakiej znajdują się Klienci, wraz z wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą, gwarantują maksymalną satysfakcję z naszych usług. Wykonujemy instalacje uzdatniania wody do celów spożywczych, sanitarnych i przemysłowych. Tworzymy systemy oparte na przepustnicach sterowanych pneumatycznie. Główną specjalnością naszej firmy są budowa i profesjonalny serwis stacji uzdatniania wody, bazujących na automatycznych głowicach takich producentów, jak: FLECK, CLACK, AUTOTROL, SIATA. Ponadto korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na:

 • zakup urządzeń do zmiękczania, filtrowania i demineralizacji wody;
 • zlecenie nam montażu filtrów narurowych oraz systemów odwróconej osmozy;
 • odżelazianie i dezynfekcję wody za pomocą lamp UV;
 • zakup gotowych układów uzdatniających wodę do samodzielnego montażu w gospodarstwach rolnych.

czytaj więcej:

 • sprzedajemy urządzenia do zmiękczania, filtrowania i demineralizacji wody;
 • prowadzimy montaż filtrów narurowych oraz odwróconej osmozy;
 • wykonujemy odżelazianie oraz dezynfekcję za pomocą lamp UV;
 • wykonujemy instalacje uzdatniania wody do celów spożywczych, sanitarnych i przemysłowych;
 • prowadzimy sprzedaż gotowych układów uzdatniających, do samodzielnego montażu w gospodarstwach domowych;
 • tworzymy instalacje oparte na przepustnicach sterowanych pneumatycznie;
 • specjalnością firmy jest budowa i profesjonalny serwis stacji uzdatniania wody, opartych na głowicach automatycznych takich producentów, jak: FLECK, CLACK, AUTOTROL, SIATA.

Budowa stacji uzdatniania wody

Zajmujemy się budową stacji uzdatniania wody (SUW). Projektujemy i montujemy stacje uzdatniające dla przedsiębiorstw z różnych branż. Uzdatnianie wody dla celów przemysłowych jest jednym z kluczowych procesów technologicznych, umożliwiającym optymalizację działania układów oczyszczania wody pitnej, instalacji ciepłowniczych i chłodniczych. Stacje tego typu budujemy dla zakładów i firm korzystających z wody pochodzącej z odwiertu, własnych ujęć, a także z wodociągów miejskich. Przed wyborem odpowiednich technologii uzdatniania analizujemy wyniki badania składu wody pod względem bakteriologicznym i fizykochemicznym. Uwzględniamy także zadania, jakie będzie spełniać SUV oraz zapotrzebowanie na wodę.

Mamy duże doświadczenie w budowie stacji uzdatniania wody różnej wielkości. Nasze realizacje obejmują nie tylko małe systemy, które mogą składać się z jednego lub kilku filtrów, kolumny ze złożem i dozownika dezynfektanta. Projektujemy i montujemy także systemy skomplikowane, wyposażone m.in. w aparatury do filtracji grubszych zanieczyszczeń (filtry dyskowe i automatyczne), aparatury do filtracji dokładnej, napowietrzania, odżelaziania wody, ponadto jej zmiękczania i dezynfekcji. W zależności od warunków i zapotrzebowania Klienta rozbudowujemy kluczowe etapy stacji uzdatniania wody. Należą do nich filtracja mechaniczna, korekta parametrów fizykochemicznych oraz dezynfekcja.

Montaż instalacji uzdatniania wody

Oferujemy montaż instalacji uzdatniania wody bezpośrednio w Państwa obiektach. Dowozimy i montujemy urządzenia na terenie całej Polski. Naszym atutem jest brygada najwyższej jakości specjalistów z wieloletnim stażem. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz nowoczesną flotą pojazdów pozwalających nam dotrzeć do każdego Klienta. Podołamy wszelkim wyzwaniom i zamontujemy każdy system z naszej oferty. Warto podkreślić, że fachowe podłączenie stacji uzdatniającej stanowi główne kryterium jej prawidłowego działania. W przypadku dużych instalacji wykorzystywanych w przemyśle, składających się z wielu urządzeń, wymaga przeprowadzenia rozmaitych prac budowlanych, w tym wodno-kanalizacyjnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Montaż filtrów do wody

Zajmujemy się także montażem filtrów do wody. Naszymi Klientami są zarówno osoby korzystające z wody pochodzącej z sieci wodociągów, jak i z własnych ujęć. Zdarza się, że osady obecne na starych rurach instalacyjnych pogarszają jakość wody spełniającej normy przydatności do spożycia. Doradzamy w wyborze rozmaitych filtrów, m.in. zmiękczających i odżelaziających, a także z wkładem węglowym. Dbamy o to, aby oferowane przez nas rozwiązania, obejmujące rozmaite stacje filtracji wody, cechowały się skutecznością i wydajnością. W ramach montażu filtrów sprawdzamy szczelność instalacji wodnej oraz przekazujemy wszelkie informacje dotyczące ich obsługi oraz wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Odwrócona osmoza – montaż systemów RO

Nasze usługi obejmują także przygotowywanie technologii filtrowania wody z odwróconą osmozą. Montaż systemów RO (Reverse Osmosis) zlecają nam Klienci, którym zależy zarówno na urządzeniach dobrej jakości, które znajdują się w naszym asortymencie, jak i ich bezbłędnej instalacji. Warto podkreślić, że są to kluczowe czynniki, decydujące o efektywności procesów uzdatniania wody. Kiedy powierzą nam Państwo montaż stacji odwróconej osmozy, zyskają Państwo gwarancję jej niezawodnego działania. Woda w kranach będzie cechować się krystaliczną czystością, dlatego będzie możliwe jej bezpośrednie spożycie. Co więcej, zakup i montaż naszych systemów odwróconej osmozy umożliwi wygenerowanie oszczędności, związanych z pozbyciem się konieczności kupowania wody butelkowanej.

Serwis stacji uzdatniania wody – gwarancyjny i pogwarancyjny

Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis stacji uzdatniania wody. Gwarantujemy Państwu usługi najwyższej jakości, do których wykorzystujemy części i narzędzia od topowych producentów. Zajmujemy się serwisem stacji uzdatniania wody – domowych i przemysłowych. Oczyszczamy, smarujemy, a także wymieniamy elementy zużyte. Dzięki regularnemu serwisowi zredukują Państwo ryzyko niewłaściwej pracy oraz awarii urządzeń. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o prawidłowe funkcjonowanie zakupionego sprzętu. Udzielają także wszelkich informacji na temat jego właściwego użytkowania. Zapraszamy do kontaktu – zarówno w celu systematycznej kontroli urządzeń, jak i w przypadku wystąpienia ewentualnych nieprawidłowości czy usterek.